Elephone P20: pełna specyfikacja

Kolejna chińska marka przymierza się do wprowadzenia na rynek kolejnego smartfona. Tym razem jest nią Elephone, która ujawniła właśnie oficjalną specyfikację swego modelu P20, który do sprzedaży wejdzie w niedalekiej przyszłości.

Elephone P20 to flagowy model, któremu nie brakuje niczego, by zaspokoić gusta najbardziej nawet wymagających użytkowników, potrzebujących eleganckiego smartfona o niezłej wydajności.Jego sercem jest procesor MediaTek Helio P20 wykonany w procesie technologicznym 16 nm co powinno zapewnić mu nie tylko sporą wydajność, ale też umiarkowany apetyt na energię. Procesor połączono z 6 GB RAM oraz 32 GB pamięci wewnętrznej. Rozmiar wyświetlacza to 5,5″, zaś rozdzielczość Full HD, a pokryty jest szkłem 3D. Ma także bardzo cienką ramkę, co sprawia wrażenie, że rozciąga się od jednej krawędzi metalowej obudowy do drugiej.

Elephone P20 osiada również dwa aparaty, choć ich parametry nie są rewelacyjne. Z tyłu mamy sensor 12 Mpix, z przodu natomiast 8 Mpix. Wyposażono go również w głośniki NXP Box A, jak również 3,5 mm wyjście słuchawkowe. Mamy tu ponadto USB-C, Bluetooth 4.1 oraz NFC.

Pojemność baterii nie jest jeszcze znana, ale jej ładowanie nie powinno zajmować dużo czasu, dzięki firmowej technologii MediaTeka o nazwie Pump Express+, która po zaledwie 5 minutach ładowania, zapewni nam cztery kolejne godziny rozmów. Nie zapomniano też o czytniku odcisków palców.

Elephone P20 nie ma jeszcze ustalonej ceny i daty premiery.

Źródło: Gizmochina.comYou may also like...