Huawei Honor 8 – premiera 5 lipca

Huawei ma bardzo imponujące tempo wprowadzania na rynek nowych modeli smartfonów i praktycznie co miesiąc jakiś trafia do sprzedaży. Teraz chiński producent chce nam zaoferować model ze średniej półki o nazwie Huawei Honor 8.

Chiński koncern potwierdził, że premiera tego modelu odbędzie się już 5 lipca, natomiast 12 lipca, będzie go można znaleźć na sklepowych półkach, przy czym na początku dostępny będzie tylko w Chinach, a być może potem trafi również na zachodnie rynki.Specyfikacja techniczna sprzętu nie jest jeszcze oficjalnie znana, ale z pojawiających się w sieci przecieków wiemy, że Huawei Honor 8 dostanie 5,2″ ekran Full HD, procesor Kirin 955 oraz 4 GB RAM, a także 3200 mAh baterię. Ceny zależne będą poszczególnych wariantów, których ma być cztery, a które różnić się będą głównie pamięcią operacyjną i wewnętrzną.

Standardowym wariantem będzie 4 GB RAM i 32 GB pamięci użytkowej, pozbawiony NFC, który kosztować ma 308 dolarów. Wersja 4/32 GB obsługująca wszystkie sieci oraz posiadająca NFC będzie kosztować 334 dolary. Wariant 4/64 GB wyceniono na 380 dolarów, natomiast za 425 dolarów kupimy topowy model 4/128GB z wyświetlaczem 2K.

Źródło: Gizmochina.comYou may also like...