Nowe figurki kolekcjonerskie z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon od Dark Horse i J!NX

Na jesień tego roku zapowiedziano kolekcję ekskluzywnych, wiedźmińskich produktów od Dark Horse. W linii znajdą się między innymi statuetki, popiersia, figurki, rekwizyty, repliki biżuterii, naczynia, narzędzia wykorzystywane przy robieniu drinków, papeteria oraz inne produkty kolekcjonerskie.

– Zawsze chcieliśmy przenieść bohaterów z Wiedźmina do prawdziwego świata! Fani gry wielokrotnie dopominali się o figurki Geralta, Ciri, Yen i pozostałych, a teraz, dzięki współpracy ze studiem Dark Horse, możemy spełnić ich życzenie i to za przystępną cenę. Chcemy, by fani wiedzieli, że włożyliśmy w ich stworzenie całe nasze serce i umiejętności – powiedział Rafał Jaki, Business Development Manager w CD PROJEKT RED.
Pierwszymi dostępnymi figurkami będą Geralt, Triss i Ciri, później natomiast pojawią się jeszcze Yennefer oraz Eredin. Wszystkie będą ręcznie malowane oraz zapakowane w stylowym opakowaniu.

Firma J!NX przygotowała natomiast jedyną w swoim rodzaju, licencjonowaną, winylową figurkę Geralta z Rivii, którą można już zamówić w przedsprzedaży na cdp.pl. Figurka posiada ruchome części, odpinane miecze oraz charakterystyczną bliznę Geralta.

Źródło: cdp.pl

You may also like...