Enlisted jedną z pierwszych gier na Xbox Series S

Jednym z tytułów, w który nabywcy konsol Xbox Series S zagrają w momencie ich premiery, będzie Enlisted. Aby uzyskać dostęp do gry konieczny będzie zakup pakietu Founder’s pack.

Już wkrótce na rynek trafi najnowsza konsola Microsoftu Xbox Series S oraz jej mocniejsza wersja X. W momencie premiery sprzętu sprzęt będzie oferował szeroką gamę tytułów, a wśród nich znajdziemy również Enlisted. Jest to wieloosobowy shooter w klimatach II wojny światowej.

Największe bitwy II wojny światowej

Bitwy w Enlisted odbywają się zarówno na ziemi jak i w powietrzu. Gracze pełnią rolę dowódcy oddziału piechoty, załogi pancernej bądź pilota samolotu. Każdy oddział składa się z kilku żołnierzy, których można wyszkolić, wyposażyć w nowy sprzęt i broń oraz skierować do walki. Możliwe jest swobodne przełączanie się między nimi, aby cały czas być w najciekawszym miejscu bitwy, nawet jeśli część żołnierzy w drużynie już poległa.

Enlisted

Rozgrywkę podzielono na kampanie, a każda z nich obejmuje konkretną, kluczową bitwę II wojny światowej. Dostępne frakcje, oddziały, broń, sprzęt, pojazdy naziemne i samoloty zależą od historycznych realiów konkretnych działań wojennych. Dostarcza to unikalnych doświadczeń związanych z daną kampanią.

Szeroki asortyment broni i pojazdów

Enlisted

Na początku gracze będą mogli brać udział w “Bitwie o Moskwę”, która odtwarza ciężkie starcia pomiędzy wojskami niemieckimi i radzieckimi na obrzeżach rosyjskiej stolicy zimą 1941-1942 roku. Kolejną kampanią, która pojawi się w ramach Game Preview będzie “Inwazja Normandzka” obejmująca D-Day i kolejne bitwy. W przygotowaniu jest już więcej kampanii, w tym m.in. “Bitwa o Berlin”.

Enlisted

Gra wykorzystuje nową wersję silnika Dagor znanego z War Thunder i Cuisine Royale. System globalnego oświetlenia zaimplementowany w Enlisted sprawia, że światło w grze ma naturalny wygląd, reaguje na eksplozje czy destrukcje obiektów oraz będzie jeszcze lepiej działać na konsoli Xbox Series X|S dzięki sprzętowej obsłudze ray tracingu. W Enlisted na konsoli Xbox Series X zagramy w rozdzielczości 4K, natomiast na Xbox Series S w 1440p. W obu przypadkach tytuł osiąga stabilne 60 klatek na sekundę.

Gracze korzystający z Game Preview na Xbox Series X|S jako pierwsi otrzymają dostęp beta testów Enlisted.

Źródło

You may also like...