Genesis Krypton 550: funkcjonalna i tania mysz dla graczy

Genesis wprowadza do sprzedaży niezbyt drogą, lecz bardzo funkcjonalną mysz dla graczy. Genesis Krypton 550 kosztuje tylko 119 zł i posiada sensor PixArt PMW 3325.

Asortyment myszek dla graczy dostępnych w sklepach jest niezwykle szeroki, podobnie jak przekrój cenowy. Możemy więc dostać gryzonie za 50 zł, jak i za ponad 500 zł, oferujące zaawansowane czujniki, możliwość zmiany ciężaru oraz wiele dodatkowych funkcji.

Jeśli jednak jesteście graczem, a Was budżet nie jest duży, to firma Genesis ma dla Was nową propozycję. Na polski rynek wchodzi właśnie model Genesis Krypton 550 dostępny w cenie 119 zł. To ergonomiczna myszka zamknięta w ażurowej obudowie, dzięki której udało się znacznie ograniczyć jej masę, wynoszą jedynie 70 gramów. Posiada też bardzo rozbudowaną funkcjonalność.

Wyposażono ją bowiem w siedem przycisków, których funkcje można zmieniać za pomocą dołączonego oprogramowania. Możemy nie tylko tworzyć własne makra, ale również zapisywać ustawienia w pamięci gryzonia. W ten sposób po podłączeniu jej do nowego komputera nie trzeba wszystkiego ponownie konfigurować.

Genesis Krypton 550

Za odwzorowanie ruchu odpowiada tu sensor PixArt PMW 3325. Według deklaracji producenta, radzi sobie on z przyspieszeniami do 20 G i pozwala na śledzenie z szybkością do 100 cali na sekundę. Samą rozdzielczość czujnika można regulować w zakresie od 200 do 8000 DPI. Zastosowano tu również przełączniki Huano, które mają wytrzymać do 20 milionów kliknięć.

Genesis Krypton 550

Jak przystało na mysz dla graczy, produkt dysponuje podświetlaniem RGB. Wbudowano je w rolkę, wnętrze oraz dolną krawędź obudowy. Do wyboru jest 16 milionów barw, dostępny jest także efekt PRISMO.

Komfort eksploatacji sprzętu zapewnia aż 1,8 m długości przewód w oplocie, który zwiększa jego wytrzymałość na przetarcia. Genesis Krypton 550 kosztuje 119 zł, a dostaniemy go w wersji białej i czarnej.

Źródło

You may also like...