ZIN 2: tani laptop idealny do pracy i nauki

mPTech wprowadza do polskich sklepów tani i funkcjonalny laptop ZIN 2. Kosztujący 999 zł sprzęt, doskonale nadaje się do pracy oraz nauki. A w wolnych chwilach może służyć jako przenośne kino.

Obecna sytuacja epidemiczna spowodowała, że coraz więcej uczniów przechodzi na nauczanie zdalne, do którego potrzebny jest odpowiedni sprzęt. Nie każdy uczeń ma jednak w domu komputer z kamerą i mikrofonem, a zakup takowego może nieźle nadszarpnąć domowy budżet.

Firma mPTech oferuje jednak tani laptop ZIN 2, który świetnie sprawdzi się do zdalnej nauki. Produkt można też wykorzystać do pracy w domu, obsługi mobilnej bankowości, a nawet oglądania filmów oraz słuchania muzyki.

Ekran Full HD świetny do filmów i seriali

Sprzęt jest kompaktowy i dość lekki, gdyż jego masa wynosi 1,5 kg. Łatwo zmieści się w podręcznej torbie, zaś jego transport nie będzie uciążliwy. W smukłej obudowie zainstalowano 14,1″ wyświetlacz IPS o rozdzielczości Full HD, który zadowoli fanów filmów i seriali.

Sercem tego modelu jest dwurdzeniowy procesor Intel Celeron N3350 (14 nm) ze zintegrowanym układem graficznym Intel z serii 500. Laptop ma także 4 GB pamięci RAM (DDR4) oraz 64 GB pamięci na dane, które można rozszerzyć o dodatkowe 512 GB dzięki karcie microSD. A jeśli to za mało dodatkowo można korzystać z internetowego dysku OneDrive.

Oczywiście laptop posiada wbudowaną kamerę VGA oraz mikrofon, a wygodne korzystanie z internetu zapewnia WiFi 802.11n. Możemy też podpiąć do niego dodatkowe akcesoria, wykorzystując dwa porty USB 3.0, zaś gniazdo słuchawkowe pozwoli słuchać muzyki bez przeszkadzania innych. Jest też gniazdo mini HDMI umożliwiające podpięcie laptopa do monitora.

8 godzin pracy na jednym ładowaniu

Kluczowa w laptopie jest długość pracy, a w tym modelu nie mamy nas co narzekać. Akumulator Li-ion o pojemności 5000 mAh (37Wh, 7.4V) gwarantuje do 8 godzin pracy na jednym ładowaniu, a więc mamy cały dzień nauki.

Urządzenie pracuje pod kontrolą preinstalowanego systemu WINDOWS 10 PRO BASIC 64 bit. Dzięki takiej specyfikacji korzystanie z laptopa jest komfortowe i proste.

Laptop ZIN 2 stanowi dobre narzędzie do pracy i rozrywki nie tylko w domu, czy biurze. Jest świetnym wsparciem nauki każdego ucznia i studenta. W zestawie z laptopem są: bateria, ładowarka oraz karta gwarancyjna. Urządzenie jest dostępne w cenie 999 zł.

ZIN 2

Źródło

You may also like...