CORSAIR HS60 HAPTIC: słuchawki z głębokim basem

Do sprzedaży trafiły właśnie najnowsze słuchawki dla graczy CORSAIR HS60 HAPTIC. Model z technologią haptyczną, gwarantuje wyjątkowo głęboki bas.

Sprzęt dla graczy musi wyróżniać się rozwiązaniami, których próżno szukać w standardowych akcesoriach. Nie inaczej jest też z najnowszymi słuchawkami CORSAIR HS60 HAPTIC, które właśnie pojawiły się w sprzedaży.

W słuchawkach zastosowano bowiem innowacyjną technologię basu opracowaną przez inżynierów z firmy Taction Technology. Rozwiązanie podbija niskie częstotliwości i wytwarza reakcję dotykową. Pozwala to użytkownikowi odbierać brzmienie niedostępne w tradycyjnych słuchawkach. Słuchanie głębokich i niskich dźwięków eksplozji czy pomruków pobliskich maszyn i pojazdów, zapewnia o wiele mocniejsze doznania oraz pomaga lepiej wczuć się w rozgrywkę.

Zastosowano tu także 50 mm neodymowe przetworniki pracujące w szerokim zakresie pasma, które zapewniają świetnej jakości dźwięk. Natomiast komunikacje z innymi graczami umożliwia całkowicie odłączany jednokierunkowy mikrofon z funkcją eliminacji hałasu.

CORSAIR HS60 HAPTIC

Producent zadbał też o komfort użytkowników, dodając regulowane nauszniki obszyte miękką pianką z pamięcią kształtu. Wzmocniona przez aluminium konstrukcja jest natomiast bardzo trwała i gwarantuje lata użytkowania. W nauszniki wbudowano dodatkowo przyciski do regulacji natężenia dźwięku oraz mocy haptycznej technologii przetwarzania dźwięku.

CORSAIR HS60 HAPTIC

Dodatkowym atutem sprzętu jest oprogramowanie, zawierające rozbudowany korektor dźwięku. To właśnie dzięki niemu dopasujemy ustawienia brzmienia do naszych upodobań.

Słuchawki CORSAIR HS60 HAPTIC są już dostępne w internetowym sklepie producenta. W Polsce produkt pojawi się w najpopularniejszych sklepach ze sprzętem elektronicznym do końca października br. w sugerowanej cenie detalicznej 569 zł. Sprzęt kalifornijskiego producenta ma 2-letnią gwarancję.

CORSAIR HS60 HAPTIC

Źródło

You may also like...