Optoma CinemaX P2: domowe kino w jakości 4K

Optoma wprowadza do polskich sklepów najnowszy projektor z nagradzanej serii CinemaX. Model Optoma CinemaX P2 oferuje rozdzielczość 4K i kosztuje 13 999 PLN.

W dzisiejszych czasach wcale nie trzeba chodzić do kina, by oglądać ulubione filmy na dużym ekranie. Wystarczy posiadać projektor, który zagwarantuje odpowiednią jakość obrazu, taki jak Optoma CinemaX P2.

Optoma to jeden z bardziej znanych na polskim rynku producentów projektorów, którego sprzęt charakteryzuje się najlepszym stosunkiem ceny do jakości. Nie inaczej jest też z najnowszym modelem, adresowanym do osób oczekujących najwyższej jakości obrazu.

Optoma CinemaX P2 to laserowy projektor krótkiego rzutu, który dzięki technologii Amazing Colour zapewnia jeszcze lepszy kontrast i nasycenie kolorów. Natomiast tryb gry docenią fani elektronicznej rozrywki, którzy na dużym ekranie będą mogli bawić się ulubionymi wyścigami lub piłką nożną.

Filmy i mecze w jakości 4K

Optoma CinemaX P2

Urządzenie posiada również wbudowany soundbar o mocy 60 W i najnowsze funkcje smart home. Są to m.in., sterowanie głosem, wsparcie dla z IFTTT oraz odtwarzacz multimedialny kompatybilny z 4K HDR10.

Sprzęt wyposażony w szklany obiektyw zdolny wyświetlać obraz o przekątnej do 120 cali z odległości zaledwie kilku centymetrów. Dzięki temu jest idealny do kina domowego, śledzenia transmisji sportowych, gier, oglądania zdjęć, ale także nauki i pracy zdalnej.

Optoma CinemaX P2

Narzędzie do nauki i rozrywki

Dzięki funkcjom smart, dzieci, jak i rodzice mogą przekształcić sprzęt w narzędzie do nauki i pracy na odległość za pomocą aplikacji Tap Cast i screen mirroring. Wbudowana aplikacja SmartFit zapewnia bezproblemowe wyrównywanie obrazu przekazywanego ze smartfonu użytkowników. Projektor może także zmienić mieszkanie w galerię sztuki. Wszystko to za sprawą funkcji FRAMED, która została stworzona do wyświetlania dzieł i obrazów w formie cyfrowej w niespotykanej do tej pory jakości. Produkt ma też dostęp do usług streamingowych, oferowanych w Optoma Marketplace.

Optoma CinemaX P2 ma także wbudowaną obsługę IFTTT oraz współpracuje z głosowymi asystentami Amazon Alexa i Google Assistant. Pozwala to nie tylko sterować obsługą sprzętu, ale też wielu domowych urządzeń. W momencie premiery na rynku europejskim funkcja sterowania głosem ogranicza się jednak tylko do wybranych krajów – Wielkiej Brytanii, Francji i Niemiec.

Optoma CinemaX P2

Optoma CinemaX P2 można kupić w Polsce z 3-letnią gwarancją producenta i 5-letnią (lub 20 000 godzin) na źródło światła. Sugerowana cena detaliczna tego modelu to 13 999 PLN.

Źródło

You may also like...