Oppo Find X2 dla fanów League of Legends

Oppo stworzyło specjalną edycję smartfona Oppo Find X2, adresowaną do fanów League of Legends. Jego oficjalna prezentacja odbędzie się już jutro.

Producenci smartfonów bardzo często wypuszczają na rynek specjalne edycje swego sprzętu, nawiązujące do popularnych gier wideo. Tym razem taki sprzęt proponuje swym klientom firma Oppo, a jest to specjalna edycja modelu Oppo Find X2.

Producent stworzył ją dla fanów niezwykle popularnego MOBA jakim jest League of Legends. Smartfon promuje kolejny sezon ligowych rozgrywek we wspomnianą grę, której Oppo jest partnerem. Stąd też pomysł na urządzenie mobilne nawiązujące do tej produkcji.

Oppo Find X2 lol 2

Urządzenie wzbogacono więc o grafiki naniesione na obudowę, a także specjalne motywy wyświetlane na ekranie sprzętu. Każdy chętny może go już teraz zarezerwować, pod warunkiem że mieszka w Chinach, gdyż tam będzie on oferowany. Smartfon oferuje swym przyszłym nabywcom 8 GB pamięci RAM oraz 256 GB pamięci użytkowej.

Oppo Find X2 lol 2

Oficjalna prezentacja Oppo Find X2 League of Legends Limited Edition odbędzie się już jutro. Za kilka godzin poznamy więc dokładne szczegóły techniczne sprzętu i dowiemy się ile trzeba będzie za niego zapłacić.

Źródło

You may also like...