Etui do LG G5 i G5 Pro zdradzają wzornictwo sprzętu

W sieci pojawiły się zdjęcia nowych etui przygotowywanych dla flagowych modeli smartfonów LG G5 i G5 Pro. Dzięki nim możemy nieco podejrzeć wzornictwo produktów koncernu LG.

Wczoraj prezentowałem zdjęcia LG G5, a konkretnie mówiąc jednego z prototypów flagowego smartfona koncernu LG, który w niedalekiej przyszłości trafi na sklepowe półki. Urządzenie znajdowało się wprawdzie w obudowie maskującej, jednakże widać było na nim podwójny aparat główny oraz zmiany w układzie przycisków.
Teraz w sieci pojawiły się kolejne zdjęcia, tym razem przedstawiające etui stworzone do LG G5 oraz LG G5 Pro, na których również można podejrzeć wzornictwo nowego produktu. Widać na nich też najważniejsze elementy wyposażenia smartfonu, takie jak wspomniany wcześniej podwójny aparat główny składający się z modułów o matrycach 16 Mpix oraz 8 Mpix, a także przedni 8 Mpix aparat przeznaczony do wykonywania selfie.

Zobacz najtańsze smartfony

Zdjęcia oprócz standardowego modelu LG G5 prezentują także jego mocniejszą wersję LG G5 Pro, która znajduje się w jednej linii z flagowym LG V10 wprowadzonym niedawno na rynek. Oficjalna prezentacja obu modeli odbędzie się 21 lutego podczas targów Mobile World Congress.

Źródło: phonearena.com

You may also like...