Westworld powraca z czwartym sezonem; jest nowy zwiastun

HBO zaprezentowało najnowszy zwiastun czwartego sezonu serialu Westworld. Jego premiera odbędzie się już 26 czerwca, a więc za nieco ponad miesiąc.

Pandemia pokrzyżowała plany wielu producentów filmowych, wystawiając też na próbę cierpliwość fanów seriali. Wiele telewizyjnych produkcji zaliczyło bowiem spore opóźnienia i kolejne sezony będą mieć swe premiery znacznie później niż początkowo zakładano. Dla fanów nie jest to dobra wiadomość, gdyż czas jaki minął od zakończenia emisji sprawia, że można zapomnieć fabułę.

Westworld

Jeśli jesteście fanami serialu Westworld, to zapewne ucieszy Was wiadomość, że za nieco ponad miesiąc produkcja HBO powróci na antenę. Warner Media oficjalnie potwierdziło, że czwarty sezon historii o nietypowym parku rozrywki, w którym pracują androidy, będzie miał swą premierę już 26 czerwca.

Zaprezentowano również najnowszy zwiastun, który daje widzowi przedsmak tego co czeka go w najnowszych odcinkach serialu. Warner potwierdziło przy okazji, że powracają wszyscy odtwórcy głównych ról.

Źródło

You may also like...