Soudbar nuBoxx AS-225 max poprawi brzmienie oglądanych filmów i seriali

Firma Nubert wprowadziła do sprzedaży najnowszy soundbar nuBoxx AS-225. Sprzęt o mocy 300 W posiada wiele użytecznych funkcji i kosztuje na europejskim rynku 498 euro.

Oglądanie filmów i seriali bez dodatkowych głośników mija się z celem, gdyż te w telewizorze znacznie odstają jakością dźwięku i głośnością. Wiele osób wzbogaca więc swój sprzęt telewizyjny o soundbar, który nie tylko zajmuje niewiele miejsca, ale też zapewnia niezłe brzmienie.

Najnowszym produktem z tej kategorii jest nuBoxx AS-225 max firmy Nubert, który właśnie wszedł na europejskie rynki. Produkt wyposażono m.in., w technologię fokusowania głosu, która pozwala lepiej odróżnić dialogi od reszty ścieżki dźwiękowej. Mamy również funkcję powiększenia sceny, która rozszerza dźwięk stereo do wirtualnego przestrzennego. Natomiast dekoder Dolby, optymalizuje dźwięk w oparciu o treści oglądane na podłączonym telewizorze.

Produkt wykorzystuje dwa głośniki niskotonowe 118 mm i dwa głośniki wysokotonowe o średnicy 25 mm. Oba specjalnie dopracowano dla głośników serii nuBoxx A i mają imponujące parametry wydajności w swojej klasie wielkości.

Głośnik możemy podłączyć do telewizora za pomocą HDMI eARC, dzięki czemu zyskujemy sterowanie funkcjami głośnika poprzez pilot telewizora. Mamy też S/PDIF, Toslink, Sub-Out, zaś Bluetooth 5.0 umożliwia bezprzewodowy streaming muzyki lub podcastów z urządzeń przenośnych.

nuBoxx AS-225 max możemy zakupić na stronie producenta w cenie 498 euro. Dostawy do europejskich klientów rozpoczną się natomiast pod koniec bieżącego miesiąca.

nuBoxx AS-225

Źródło

You may also like...