Smartwatch Tag Heuer w mniejszej wersji

Szwajcarska marka Tag Heuer, zaprezentowała swój kolejny smartwatch. Produkt nazywa się Connected Modular 41 i jest nieco mniejszy od poprzednika, ale za to lepiej wyposażony.

W zeszłym roku Tag Heuer wprowadził na rynek swój pierwszy smartwatch o nazwie Connected Modular 45. Elegancki zegarek mimo ceny wynoszącej 1500 dolarów, sprzedawał się znakomicie. W krótkim czasie sprzedano go w liczbie ponad 50 tys. egzemplarzy, więc producent postanowił iść za ciosem i stworzył kolejny model.

Sprzęt nazywa się Connected Modular 41 jest od swego poprzednika nieco mniejszy, gdyż posiada kopertę o szerokości 41 mm. Świetnie nadaje się więc dla osób o nieco mniejszych nadgarstkach, na które będzie idealnie pasował. Oczywiście nowy sprzęt nie różni się tylko szerokością koperty, gdyż producent wprowadził w nim kilka zmian w specyfikacji technicznej.

Tag Heuer pracował nad usprawnieniem zegarka wspólnie z inżynierami Google oraz Intela. Wyposażył go więc w znacznie jaśniejszy ekran o rozdzielczości 390 x 390 pikseli, w którym ich zagęszczenie wynosi 326 PPI. Więcej jest także pamięci: RAM’u mamy bowiem 1 GB, natomiast użytkowej 8 GB. Sprzęt jest oczywiście wodoszczelny do głębokości 50 m, posiada GPS oraz NFC obsługujący system płatności Android Pay. Producent wyposażył go także w dziewięć różnych pasków, a dodatkowo można do nich podpiąć mechaniczny zegarek z mechanizmem Calibre 5, jeśli lubimy klasykę.

Connected Modular 41 jest tańszy od poprzedniego modelu, gdyż będzie oferowany w cenie 1200 dolarów. Produkt już niebawem trafi do sprzedaży.

Tag Heuer

Źródło: Engadget.com

You may also like...