Tag Heuer Connected wielkim sukcesem

Smartwatche cieszą się coraz dużym zainteresowaniem klientów. Świetnie sprzedają się jednak nie tylko tanie modele, ale również te najdroższe, produkowane przez szwajcarską firmę Tag Heuer.

Znany producent luksusowych zegarków męskich, jakiś czas temu wprowadził do sprzedaży model Tag Heuer Connected. Model ten mimo bardzo wysokiej ceny, sprzedaje się rewelacyjnie.

Tag Heuer Connected jest typowym smartwatchem takim jak Apple Watch lub Samsung Gear S3. Wyposażono go w 1,5″ ekran dotykowy o rozdzielczości 360 x 360 pikseli (240 PPI) oraz baterię. Akumulator według deklaracji producentam zapewnia do 25 godzin działania na jednym ładowaniu.

Mniej typowa jest natomiast jego cena, która wynosi aż 1500 dolarów. I choć jest bardzo wysoka, to Jean-Claude Biver, dyrektor generalny marki Tag Heuer potwierdził, że model ten sprzedał się dotąd w liczbie 56 tysięcy egzemplarzy, czyli znacznie poniżej oczekiwań producenta.

To skłoniło go do prac nad kolejnym zegarkiem z platformą Android Wear 2.0, który jak już wspomniałem, pojawi się w maju. Prognozy producenta zakładają, że tym razem sprzeda się aż 150 tysięcy egzemplarzy.

Tag Heuer

Źródło: Engadget.com

You may also like...