Nowy render LG G7 potwierdza podwójny aparat

W sieci pojawił się nowy render flagowca LG G7, który już w marcu wejdzie do sprzedaży. Obrazek potwierdza wcześniejsze doniesienia mówiące o obecności podwójnego aparatu przedniego.

Podczas tegorocznych targów CES 2018 w Las Vegas, LG oświadczyło, że nie będzie co roku wprowadzać na rynek nowego flagowca. Ta strategia nie będzie jednak dotyczyć nadchodzącego modelu LG G7, który spodziewany jest w sklepach już w marcu.

W sieci pojawił się najnowszy render tego telefonu opublikowany przez jedną z witryn. Potwierdza on wcześniejsze doniesienia dotyczące konstrukcji nowego produktu koreańskiego giganta. Widać na nim, że wyświetlacz otacza jeszcze cieńsza ramka w porównaniu do poprzednika. Obrazek potwierdza także proporcje ekranu wynoszące 18:9, zajmującego niemal całą powierzchnię przedniego panelu oraz podwójny aparat przedni, o którym wspominały poprzednie przecieki.

Z wcześniejszych doniesień dotyczących specyfikacji technicznej wynika, że LG G7 dostanie Snapdragona 835 oraz 6 GB pamięci RAM. Telefon będzie też wspierał najnowszą technologię szybkiego ładowania Quick Charge 4.0, opracowaną przez inżynierów Qualcomma.

Miejmy nadzieję, że oficjalne szczegóły techniczne tego sprzętu zostaną podane podczas targów MWC 2018, które odbędą się w przyszłym miesiącu.

LG G7

Źródło: Tigermobiles.com

You may also like...