Europejski Galaxy S6 z czerwcową poprawką bezpieczeństwa

Jak zwykle z niewielkim poślizgiem, Samsung udostępnił czerwcową poprawkę bezpieczeństwa dla europejskiej wersji modelu Galaxy S6.

W ostatnim czasie Samsung stara się regularnie udostępniać comiesięczne poprawki bezpieczeństwa dla swych smartfonów. Czasem wychodzą jednak z małym poślizgiem, ale dobrze, że użytkownicy otrzymują je w miarę szybko.

Dziś koreański gigant udostępnił czerwcową poprawkę dla europejskiej wersji modelu Galaxy S6. Na razie tylko dla tego telefonu. Posiadacze Galaxy S6 edge muszą więc uzbroić się w cierpliwość, gdyż aktualizacja dla ich sprzętu pojawi się nieco później.

Firmware o numerze G920FXXU5EQFC poprawia kilka błędów oraz zapewnia optymalizację telefonu. Zawiera łącznie 96 poprawek bezpieczeństwa dla Androida oraz 23 dla sprzętu Samsunga.

Dodam, że aktualizacja waży ponad 100 MB. Warto więc pobierać ją poprzez domowe WiFi, a nie mobilny internet, jeśli macie ograniczony pakiet danych.

Galaxy S6

Źródło: Galaxyclub.nl

You may also like...

2 komentarze

  1. Grzksi pisze:

    Poprawki, poprawki…czy nie wiecie kiedy trafi do s6 nugat? Bo w orange mi powiedzieli że nic ne wiedza… i może nie trafić wogóle…

    • Marek pisze:

      W przypadku smartfonów z oprogramowaniem operatora, trzeba uzbroić się w cierpliwość. Każdy z nich ma własną strategię udostępniania aktualizacji.