Słuchawki Pixel Buds 2 mają problem z łącznością

Użytkownicy słuchawek Pixel Buds 2 zgłaszają problemy związane z łącznością. Sprzęt na kilka sekund traci połączenie ze smartfonem i dzieje się to w przypadkowych momentach.

Macie chwilę wolnego czasu, który chcecie spędzić biegając lub jeżdżąc na rowerze z ulubioną muzyką na uszach. Zakładacie słuchawki i wyruszacie w drogę, a tymczasem Wasz sprzęt zaczyna co chwilę tracić połączenie ze smartfonem. Irytujące prawda? Tymczasem tego właśnie doświadczają posiadacze słuchawek Pixel Buds 2.

Ich użytkownicy zgłaszają na oficjalnym forum problem dotyczący zrywania połączenia ze smartfonem. Przerwy w odtwarzaniu są wprawdzie bardzo krótkie, gdyż trwają jedynie kilka sekund, ale mogą być niezwykle irytujace. Zdarzają się bowiem w całkowicie nieprzewidzianych momentach i bez względu na używany model telefonu. Użytkownicy twierdzą, że słuchawki tracą sygnał, gdy zostaną przykryte dłonią lub nawet po zwróceniu głowy w innym kierunku.

Problem pojawił się tuż po premierze sprzętu i wygląda na to, że aktualizacja jego oprogramowania w żaden sposób go nie rozwiązuje. Niektórzy twierdzą, że pomaga odłączenie słuchawek od smartfona, a następnie ponowne sparowanie, ale to nie zawsze działa.

Jeśli więc posiadacie słuchawki Pixel Buds 2 i macie taki problem, to warto skontaktować się ze wsparciem technicznym Google. Możliwe jednak, że trzeba będzie trochę poczekać aż producent przygotuje kolejną aktualizację oprogramowania swych słuchawek.

Pixel Buds 2

Źródło

You may also like...