Serial Lucifer powróci z kolejnymi sezonami

Jest szansa na to, że popularny serial Lucifer doczeka się kolejnych sezonów. Według mediów, Netflix podpisał już z Tomem Ellisem umowę na szósty sezon.

W 2015 roku stacja FOX wprowadziła na ekrany telewizorów serial Lucifer, z Tomem Ellisem, wcielającym się w główną rolę. Jest to detektywistyczna produkcja, w której policjantka z Los Angeles współpracowała z królem piekła, przy rozwiązywaniu kryminalnych zagadek.

Serial cieszył się sporą popularnością, głównie ze względu na ciekawą fabułę okraszoną sporą dawką humoru. Dla jego fanów dużym zaskoczeniem była więc decyzja stacji o skasowaniu go po zaledwie trzech sezonach. Na szczęście z pomocą przyszedł Netflix, który przejął ten serial i wyprodukował czwarty sezon oraz obiecał piąty. Wygląda jednak na to, że platforma nie zamierza kończyć z tą marka tak szybko i planuje wyprodukować kolejne.

Jak donosi serwis Deadline, Netflix podpisał właśnie umowę na szósty sezon z Warner Bros. oraz odtwórcą głównej roli Tomem Ellisem. Według źródła reszta obsady również jest brana pod uwagę przy kolejnych sezonach. Negocjacje z aktorem były ponoć bardzo długie i trudne, ale udało się je zakończyć pełnym sukcesem.

Warto nadmienić, że Lucifer pod względem żywota już wyprzedził wiele oryginalnych produkcji Netflixa, które zwykle kończą się po dwóch lub czterech sezonach.

Na razie wciąż nie wiemy kiedy możemy spodziewać się piątego sezonu, gdyż dotąd nie ustalono daty jego premiery.

Lucifer

Źródło

You may also like...