Facebook testuje własną aplikacje randkową

Amerykański portal testuje właśnie zapowiedzianą w zeszłym roku aplikację randkową. Wygląda więc na to, że firma poważnie podchodzi do pomysłu kojarzenia par.

W zeszłym roku pojawiły się plotki sugerujące, iż Facebook może zechcieć stać się konkurencją dla Tindera i uruchomić własną aplikację randkową. Żadnych szczegółów dotyczących tego planu nie ujawniono, ale wygląda na to, że pomysł jest jak najbardziej prawdziwy i portal cały czas go realizuje.

W sieci pojawiły się bowiem informacje potwierdzające wewnętrzne testy nowej funkcji. Szczegółów naturalnie nie znamy, gdyż testy dostępne są tylko dla pracowników amerykańskiego koncernu. Jednak jasno widać, że firma faktycznie zamierza stworzyć tego typu narzędzie

Portal potwierdził, że faktycznie testuje obecnie nową funkcje, lecz odmówił podania jakichkolwiek szczegółów. Nie wiemy więc kiedy nowe narzędzie zostanie oddane w ręce użytkowników, ani też jakie funkcje im zaoferuje. Można się jednak domyślać, że będą one podobne do innych tego typu aplikacji, jak chociażby wspomniany Tinder. Użytkownicy będą więc mogli przeglądać profile, zaś algorytm będzie je kojarzył w pary.

aplikację randkową

Źródło: Twitter.com

You may also like...