Fallout 76 nie pojawi się na Steam, ale zachowa progres z bety

Bethesda potwierdziła, że nadchodząca gra Fallout 76 nie będzie dostępna na Steamie. Zapewniła jednak, że cały progres z bety będzie można przenieść do pełnej wersji.

Fani serii Fallout z pewnością oczekują na premierę jej najnowszej odsłony, która ma się niebawem pojawić na pecety. Niestety osoby liczące na to, że zakupią ją Steamie, mogą się nieco rozczarować. Twórcy poinformowali właśnie, że tytuł nie będzie dostępny na platformie Valve.

Bethesda planuje bowiem sprzedawać Fallout 76 na swej firmowej stronie Bethesda.net. Nie jest to decyzja, która spodoba się graczom. Wielu użytkowników platformy Valve ma bowiem w swych cyfrowych portfelach sporo gotówki uzyskanej ze sprzedaży kart, z którą nie mają co zrobić. Chętnie wydałoby ją więc na nowy tytuł.

Oficjalna strona będzie oferować nie tylko pełną wersję gry, ale też jej betę, która wystartuje w październiku. Dobrą wiadomością jest to, że progres uzyskany w becie, będzie można bez problemu przenieść do pełnej wersji. Oznacza to, że w przeciwieństwie do innych tytułów, gdzie beta jest jedynie niewielkim wycinkiem gry, tutaj będzie całą grą. Użytkownicy będą więc mogli doświadczyć wszystkiego co zaoferuje, choć oczywiście tylko przez ograniczony czas.

A jeśli chcielibyście już teraz zamówić Fallout 76 w przedsprzedaży, to zapraszam do tego sklepu.

Fallout 76

Źródło: bethesda.net

You may also like...