Logitech naładuje nasz iPhone podczas oglądania filmu

Logitech stworzył nowy model bezprzewodowej ładowarki do smartfona. Akcesorium naładuje nam telefon, gdy my będziemy oglądać film.

Większość bezprzewodowych ładowarek do smartfonów, typowe maty indukcyjne. Podczas ładowania smartfon musi na nich leżeć płasko, gdyż obwód nie zostanie zamknięty. W przeciwieństwie do standardowych ładowarek z podstawkami, nie da się więc w tym czasie z niego korzystać. Logitech stworzył jednak nowy model ładowarki, dzięki której podczas ładowania telefonu możemy np. oglądać na nim film.

Powered posiada bowiem specjalną podstawkę, na której nasz iPhone może leżeć w trybie krajobrazowym, idealnym do oglądania treści wideo. Akcesorium jest przy tym bardzo wygodne w użyciu, gdyż wystarczy tylko położyć na nim sprzęt i bateria zaczyna być ładowana. Natomiast standardowa dioda informująca o działaniu, znajduje się z tyłu, więc nie będzie nas rozpraszać. Logitech zadbał też o wyposażenie sprzętu w system zapobiegający przegrzaniu telefonu.

Ładowarka została zaprojektowana specjalnie dla smartfonów firmy Apple i pojawi się w sprzedaży jeszcze w tym miesiącu. Powered kosztować ma 70 dolarów.

Logitech

Źródło: Engadget.com

You may also like...