Far Cry 5 cofnie nas w czasie do wojny w Wietnamie

Wydana kilka miesięcy temu gra Far Cry 5, doczeka się wkrótce pierwszego DLC. Zapowiedziane rozszerzenie nazywa się Hours of Darkness i cofnie gracza w czasie, przenosząc go do okresu wojny w Wietnamie.

Jeśli skończyliście już główny wątek fabularny w wydanej niedawno grze Far Cry 5, to z pewnością ucieszy Was informacja o zupełnie nowym dodatku. Ubisoft zapowiedział właśnie wydanie pierwszego rozszerzenia noszącego tytuł Hours of Darkness. DLC cofnie nas w czasy wojny w Wietnamie, pozwalając wcielić się w Wendella “Red” Redlera. Zadaniem bohatera będzie odnalezienie i uratowanie członków swego oddziału, którzy wpadli w łapy wroga.

Dodatek można kupić oddzielnie lub otrzymać go w ramach sezonowej przepustki, a także jako bonus do złotej edycji gry. Grać będziemy mogli samotnie lub też w trybie współpracy, zaś akcja będzie się toczyć w niebezpiecznej dżungli pełnej członków Vietcongu.

Naturalnie oprócz fabuły, rozszerzenie dostarczy nam także nowe wyposażenie oraz umiejętności, a także dwa całkowicie nowe tryby rozgrywki. Otrzymamy je po ukończeniu całego rozszerzenia. Pierwszy nazywa się Survivor Mode i rzuci nas do gry z ograniczonym wyposażeniem, utrudniając tym samym rozgrywkę. Drugi natomiast nazywa się Action Movie Mode, gdzie z kolei dostaniemy znacznie więcej wyposażenia. Oprócz tego Ubisoft udostępnił nawiązujące tematycznie do Wietnamu element w Far Cry Arcade oraz ścieżkę muzyczną.

Rozszerzenie pojawi się 5 czerwca i jest jednym z kilku planowanych przez wydawcę. Gracze otrzymają jeszcze dwa inne, mianowicie Lost on Mars i Dead Living Zombies, które pojawią się odpowiednio w lipcu i sierpniu. Jeśli nie posiadacie jeszcze tej gry, to możecie ją zakupić w tym sklepie.

Far Cry 5

Źródło: Techpowerup.com

You may also like...