Far Cry 5: zobacz pierwsze teasery

W zeszłym tygodniu Ubisoft oficjalnie zapowiedział grę Far Cry 5. Teraz producent opublikował kilka krótkich teaserów promujących nadchodzący tytuł.

Seria Far Cry już niebawem doczeka się kolejnej odsłony. W minionym tygodniu, francuski koncern Ubisoft zapowiedział bowiem Far Cry 5. Początkowo mówiło się, że akcja gry może toczyć się na Dzikim Zachodzie, lecz okazuje się, że miejsce akcji będzie bardziej współczesne.

Z najnowszych doniesień wynika, że tytuł zabierze nas do niewielkiego miasteczka w Montanie, a jego akcja ma się toczyć w czasach obecnych. Można więc spodziewać współczesnego uzbrojenia oraz pojazdów. A także górzystych terenów do zwiedzania. Główny bohater będzie natomiast musiał stawić czoło religijnej sekcie.

Póki co są to tylko przecieki. Wkrótce jednak powinniśmy poznać wszystkie szczegóły, gdyż oficjalną prezentację Far Cry 5 zaplanowano na 26 maja, czyli najbliższy piątek. Ubisoft z kolei opublikował kilka teaserów zapowiadających nadchodzący tytuł.

Strzelanka pojawi się na PC, PS4 oraz Xboxa One. Nie wiadomo dokładnie kiedy, ale wydawca zapewnił, że trafi do sprzedaży pod koniec bieżącego roku fiskalnego, który kończy się 31 marca przyszłego roku.

Jeśli natomiast nie znacie jeszcze tej serii, albo nie mieliście okazji zagrać w ostatnią jej odsłonę, to na tej stronie kupicie ją w bardzo atrakcyjnej cenie.

Far Cry 5

Źródło: Vg247.com

You may also like...