Fengmi V10 4K doskonałym projektorem do gier i filmów

Możemy już zamawiać najnowszy projektor Fengmi V10 4K. Urządzenie wyświetla obraz w 4K i ma 240 Hz odświeżanie oraz 12 ms opóźnienie, więc świetnie nadaje się do graczy.

Jeśli jesteście fanami gier wideo i poszukujecie projektora, który zapewni Wam wysoką płynność prezentowanego obrazu, to proponuję Fengmi V10 4K. Sprzęt jest już dostępny w sklepach online, skąd można go zamawiać na cały świat. A ze względu na oferowane możliwości jest wyjątkowo warty uwagi.

Urządzenie potrafi wyświetlać obraz w jakości 4K, którego przekątna może wynieść maksymalnie 180-cali. Wysoki poziom jasności wynoszący aż 2500 ANSI lumenów, zapewnia natomiast obraz widoczny również w dzień. Nie musimy więc zaciemniać pomieszczenia, aby obejrzeć film lub zagrać w ulubioną grę.

Dodatkową zaletą projektora jest oparta na AI technologia upscalingu, która zwiększa rozdzielczość treści w Full HD do jakości zbliżonej do 4K. Nasze filmy i seriale, będą dzięki temu wyglądać znacznie lepiej.

Fengmi V10 4K

Nie musimy też kupować do projektora zestawu audio, gdyż producent wbudował go bezpośrednio w swe urządzenie. Sprzęt posiada więc dwa 7,5 W głośniki oraz 15 W subwoofer, zapewniające przestrzenny dźwięk Dolby Surround.

Kolejnym jego plusem jest aż 240 Hz odświeżanie obrazu i 12 ms opóźnienie, a także technologia MEMC. Dzięki tym parametrom projektor doskonale nadaje się dla graczy, zapewniając dużą płynność prezentowanych treści. To niewątpliwa zaleta dla fanów dynamicznych strzelanek.

Fengmi V10 4K posiada również procesor MT9669 AI, współpracujący z 4 GB RAM oraz 64 GB pamięci wewnętrznej. Można go obecnie kupić w promocyjnej cenie 5871 zł, gdyż dostępny jest z 35 procentowym rabatem. Jak na projektor oferujący rozdzielczość 4K oraz 240 Hz odświeżanie, jest to bardzo opłacalny zakup.

Źródło

You may also like...