Flyer Goroc TR:X wygodnym elektrykiem do dalekich wypraw

Każdego kto lubi wyskoczyć rowerem poza miasto, może zainteresować najnowszy elektryk Flyer Goroc TR:X. Rower posiada mocny silnik, automatyczną przerzutkę, a także możliwość przymocowania sakw.

Lato sprzyja podróżowaniu i zwiedzaniu nowych miejsc, a najlepiej robić to na rowerze. Aby się jednak zbyt mocno nie zmęczyć, może to być rower elektryczny taki jak Flyer Goroc TR:X. To najnowsza propozycja marki Flyer, przeznaczona do długich podróży, zapewniająca komfort jazdy oraz niezłe osiągi.

Rower posiada ramę wykonaną z włókna węglowego oraz aluminium, dzięki czemu jest lekki oraz bardzo wytrzymały. Natomiast 29-calowe koła wraz z pełnym zawieszeniem o 130 mm skoku, gwarantuje pełny komfort jazdy nawet w trudnym terenie. Mamy też możliwość przymocowania sakw, do których włożymy namiot oraz inne rzeczy przydatne podczas podróży.

Zastosowany tu silnik Pinion E1 o mocy 600 W oferuje cztery poziomy wspomagania, przy maksymalnym umożliwiając rozpędzenie się do 25 km/h. Natomiast 700 Wh bateria, wraz z dodatkowym 535 Wh akumulatorem, gwarantuje przyzwoity zasięg.

Dużym plusem jest także 12-biegowa przerzutka z funkcją automatycznej zmiany biegów, dzięki której jeździec może skupić się na podziwianiu widoków. Zaletą roweru jest także jasna lampka na magnetycznym zaczepie, dzięki czemu można jej używać w różnych modelach jednośladów.

Rodzina Flyer Goroc TR:X składa się z czterech modeli, a ich europejskie ceny zaczynają się od 8699 euro. Pojazd dostępny jest w dwóch wariantach wykończenia Enzian Blue Gloss lub Curcuma Gloss, a także w pięciu rozmiarach ramy od XS do XL. Zamówienia można składać bezpośrednio na stronie producenta.

Jeżeli natomiast poszukujecie znacznie tańszego modelu, to ceny rowerów w polskich sklepach sprawdzicie na tej stronie. #reklama.

Flyer Goroc TR:X
Źródło: Flyer

You may also like...