Gadżeciarska koszulka zapewni realistyczne doznania w Assassin’s Creed Mirage

Ubisoft wspólnie z firmą OWO opracował niezwykłą koszulkę, dzięki której grający w Assassin’s Creed Mirage będą mogli zwiększyć realizm doznań. Ubranie pozwoli poczuć wszelkie ciosy, pchnięcia oraz upadki.

Wprawdzie współczesne gry komputerowe mają coraz bardziej realistyczną grafikę, to jednak nadal nie pozwalają w pełni wczuć się w oglądaną na ekranie monitora akcję. Brakuje bowiem wrażeń sensorycznych, które pozwoliłby dodatkowo zwiększyć doznania. Pomyślał o tym Ubisoft, dlatego wspólnie z firmą OWO opracował specjalną koszulkę do gry Assassin’s Creed Mirage, wyposażoną w technologię haptyczną.

Na Twitterze pojawiła się informacja o nowym gadżecie, który pozwoli użytkownikom poczuć to, czego doświadczy jego wirtualny awatar. Technologia korzysta z szerokiej biblioteki odczuć, w której znajduje się m.in. wiatr, nacisk, upadek, a także obszerna gama odniesionych ran. A na tym wideo można zobaczyć jako to działa w praktyce.

Użytkownicy będą mogli skonfigurować swe osobiste doświadczenia, korzystając z dedykowanej aplikacji. Umożliwia ona kalibrację oraz dostosowanie wrażeń, a także ich intensywności, dostosowując je do własnych preferencji.

Assassin's Creed Mirage
Źródło: Twitter/Assassin’s Creed

Koszulka dołączona do gry, przypomina wcześniejszy model firmy OWO o nazwie Founder Limited Edition. Wyposażono je w przewodzące elektrody, łączność Bluetooth 5.2, a także zasilający całość akumulator, wystarczający na około 8 godzin zabawy. Wersja dołączona do Assassin’s Creed Mirage została wykonana z lycry. Dodatkowo posiada 20 żelowych podkładek oraz specjalną torbę do jej przechowywania.

Gra Assassin’s Creed Mirage wraz ze specjalną koszulką trafi na rynek już 12 października. Dostępna będzie na PC oraz konsole PlayStation i Xbox. Na razie nie wiadomo ile trzeba będzie za nią zapłacić, jednak poprzednia wersja koszulki kosztuje 499 euro. Można więc założyć, że będzie kosztować podobnie, przy czym trzeba jeszcze uwzględnić cenę samej gry.

You may also like...