Podróże w czasie i bojowe mechy w 10 sezonie Fortnite

Epic Games podsyca zainteresowanie 10 sezonem gry Fortnite, ujawniając kolejne szczegóły. Nowe przecieki sugerują podróże w czasie oraz bojowe mechaniczne pancerze.

Programiści Epic Games chyba nigdy nie śpią, gdyż nieustannie rozwijają swą flagową produkcję jaką jest Fortnite. Aby utrzymać wysoką popularność gry, muszą wciąż wymyślać nowe pomysły podnoszące jej atrakcyjność. Tymczasem już jutro rusza 10 sezon rozgrywek, który przyniesie wiele niespodzianek.

Producenci nie chcą na razie odkrywać wszystkich kart, jednakże dla podsycenia zainteresowania ujawnili właśnie kilka szczegółów. Zaprezentowane materiały graficzne sugerują nie tylko podróże w czasie, ale również pojawienie się mechów, w których gracze będą mogli walczyć.

Nieco więcej szczegółów ujawnił zaprezentowany dziś krótki zwiastun. Widzimy na nim, jak eksploduje dziwna świecąca kula w Loot Lake, która wciąga bohatera w kosmiczną pustkę. Lecącą przez nią postać mijają elementy znane z poprzednich sezonów rozgrywek, a wśród nich jest także bojowy pancerz, który zapowiada się najbardziej interesująco.

Wciąż nie wiemy jednak jakich zmian możemy spodziewać się w systemie rozgrywki oraz mapach. Do premiery 10 sezonu Fortnite pozostało jednak już tylko kilka godzin, więc za chwilę wszystkiego się dowiemy.

Fortnite

Źródło: Twitter.com

You may also like...