Wielkie hity w sierpniowym Xbox Games With Gold

W sierpniu Xbox Games With Gold ma wyjątkowo atrakcyjne propozycje. Użytkownicy konsol otrzymają hity takie jak Gears of War 4 oraz Forza Motorsport 6.

Nie da się ukryć, że zazwyczaj darmowe propozycje oferowane w ramach usługi Xbox Games With Gold, nie powalają. Tym razem Microsoft zrobił wszystkim posiadaczom swych konsol bardzo miłą niespodziankę i na sierpień przygotował wyjątkowo atrakcyjne propozycje. Wszyscy subskrybenci Xbox Live Gold powinni bardzo się z nich ucieszyć.

W pierwszej połowie miesiąca będą mogli pobrać wielki hit jakim jest Gears of War 4. Strzelanka z 2016 roku, będąca kolejną odsłoną znanej serii, cieszy się bardzo wysokimi ocenami graczy. Tytuł oferuje dynamiczną akcję, ulepszony tryb Horde, zmodyfikowaną mechanikę ukrywania się za przeszkodami oraz wiele innych ulepszeń.

Na drugą połowę miesiąca, przygotowano natomiast znakomite wyścigi Forza Motorsport 6 z 2015 roku. To bez wątpienia jedna z najlepszych gier wyścigowych na rynku, oferująca ponad 450 pojazdów, które można modyfikować oraz doskonałe trasy. Nie zapomniano też o świetnym multiplayerze.

Powyższe propozycje były dla Xboxa One, natomiast posiadacze Xboxa 360 w pierwszej połowie miesiąca otrzymają grę Torchlight. W drugiej połowie zastąpi ją natomiast Castlevania: Lords of Shadow. Ob tytuły są kompatybilne z Xboxem One, więc posiadacze nowszego modelu otrzymają w sumie cztery tytuły.

Xbox Games With Gold

Źródło: Majornelson.com

You may also like...