Fortnite: śmigłowce i łodzie powodują błyskawiczną przegraną

Grający w Fortnite skarżą się na kolejnego buga, który powoduje natychmiastową śmierć. Tym razem problem jest poważny, gdyż dotyczy śmigłowców oraz łodzi.

Mimo wysiłków programistów Epic Games, Fortnite nadal jest pełna błędów utrudniających zabawę i poważnie irytujących graczy. Największym problemem w tej popularnej strzelance są bugi powodujące natychmiastową śmierć postaci i tym samym przegranie meczu.

Zazwyczaj są to lokalizacje, w których pojawienie się zabija wirtualnego bohatera, ale ostatni tego typu bug dotyczy pojazdów. Gracze skarżą się, że śmigłowce oraz łodzie obecne w wirtualnym świecie, powodują śmierć postaci. Problem jest tym większy, że nie trzeba stosować żadnych wymyślnych sztuczek w celu aktywacji buga. Wystarczy jedynie dotknąć pojazdu.

Zarówno śmigłowce, jak łodzie wykorzystywane do pływania po jeziorach i rzekach, powodują obrażenia bez żadnego powodu, ani też ostrzeżenia. Bug manifestuje się jednak w różny sposób, w zależności od tego jakiego pojazdu dotkniemy.

Śmigłowiec na ten przykład nie powoduje natychmiastowej śmierci, lecz gdy go dotkniemy, odbiera od razu dużą liczbę punktów życia. Jeśli więc zrobimy to, gdy nasza postać ma mało energii, może być natychmiast wyeliminowana. Łodzie są dużo groźniejsze, gdyż jej dotknięcie zabija od razu. Próba wejścia na jej pokład oznacza zakończenie meczu. Jak to wygląda, możecie zobaczyć na tym wideo.

Problem dla graczy może być spory, gdyż pojazdy są niezwykle przydatne podczas rozgrywki. Tymczasem w tym momencie nie można z nich korzystać i należy czekać aż pojawi się aktualizacja.

Fortnite

Źródło

You may also like...