Gracz Fortnite znalazł sposób na przenośną wersję Shield Bubble

Jeden z graczy Fortnite odkrył nowy trik, dzięki któremu zabicie przeciwnika stanie się trudniejsze. Wymyślił sposób na przenoszenie ze sobą osłony Shield Bubble.

W aktualizacji oznaczonej numerem 10.20, twórcy Fortnite dodali do gry nowy przedmiot o nazwie Shield Bubble, który pozwala ochronić się przed ostrzałem przeciwnika. Urządzenie wygląda jak granat, który po rzuceniu na ziemię zmienia się w stacjonarną osłonę odbijającą pociski wrogów. To dobry sposób na uzyskanie chwili wytchnienia podczas walki i przemyślenie dalszych działań.

Shield Bubble jest jednak przedmiotem stacjonarnym, a więc stworzona w ten sposób bańka chroni graczy tylko w jednym miejscu. Gracze szybko znaleźli jednak sposób na uczynienie osłony w pełni przenośną. Do tej pory potrzebny był do tego celu pancerz mecha, do którego tarcza się przyklejała. Odkryto jednak sposób, dzięki któremu trik dostępny jest dla każdego.

Aby skorzystać z triku potrzebujemy legendarnego przedmiotu, który zmienia nas w krzaki. Jest to swego rodzaju kamuflaż, który nałożony na postać bohatera upodabnia go do zwykłych krzaczorów. Shield Bubble przykleja się do nich, a wówczas możemy przemieszczać się, będąc przez cały czas chronionym przez tarczę. Wymaga to wprawdzie nieco zachodu, ale działa, o czym możecie przekonać się oglądając te wideo.

Pozostaje tylko pytanie jak długo trik będzie działał i kiedy Epic Games zdecyduje się go naprawić.

Fortnite

Źródło

You may also like...