Fortnite świętuje weekend Super Bowl przy pomocy nowego trybu gry

W ten weekend odbędzie się największa amerykańska impreza sportowa, czyli puchar Super Bowl. Z tej okazji w Fortnite udostępniono nowy tryb gry i zestaw skórek.

Już za kilka godzin odbędzie się największe święto amerykańskiego footballu, czyli Super Bowl. Zakończenie rozgrywek, które wyłonić ma najlepszą drużynę zawsze jest wielkim wydarzeniem. Ma ono jednak związek nie tylko ze sportem, ale też rynkiem reklamowym. To właśnie podczas finałów emitowane są najciekawsze reklamy, zaś koszty ich emisji z roku na rok ustanawiają nowe rekordy.

Pod Super Bowl postanowił podpiąć się również Epic Games, który z tej okazji przygotował atrakcje dla grających w Fortnite. Wśród propozycji jest m.in., nowy tryb Limited Time Mode o nazwie NFL Rumble. Wspomniana opcja dzieli graczy na członków drużyn Patriots i Rams, ubierając każdego z nich w odpowiednie stroje.

Walka na mapie staje się wówczas odpowiednikiem meczu, a zadaniem graczy (po 20 osób na drużynę) jest zapewnienie zwycięstwa własnemu zespołowi. Oczywiście do zabawy możemy dołączyć w każdej chwili i nie potrzebujemy do tego partnerów. A wygrywa pierwsza drużyna, która osiągnie 100 eliminacji.

Prócz tego, gracze mogą także zakupić skórki zawodników. Każda z nich oferowana jest w cenie 1500 V-Dolców. Kolejną atrakcją jest także koncert DJ’a Marshmello.

Super Bowl

Super Bowl

Źródło: Slashgear.com

You may also like...