W najbliższą sobotę popularny DJ da koncert w grze Fortnite

DJ Marshmello, znany producent muzyki elektronicznej już w sobotę da koncert w popularnej grze Fortnite. Będziemy mogli go usłyszeć na mapie Pleasant Park.

Gdy w najbliższą sobotę uruchomicie popularną grę Fortnite, będziecie mogli nie tylko fragować przeciwników. Jeśli bowiem znudzi się Wam zabawa, a lubicie muzykę elektroniczną, to będziecie mogli wysłuchać koncertu. Odbędzie się on na mapie Pleasant Park, zaś gwiazdą wieczoru jest DJ Marshmello.

Koncert będzie miał miejsce w specjalnym trybie gry Limited Time Mode, który nazywa się “Party at Pleasant Park”. I będzie jedną z kilku atrakcji przygotowanych przez Epic Games dla fanów gry. Jest tam już budowana scena, zaś samo wydarzenie rozpocznie się po południu. Z pierwszych informacji wynika, że koncert, jak również towarzyszące mu pokazy świetlne, będą widoczne z każdego zakątka mapy. Gracze będą więc mogli cieszyć się nim, nawet jeśli nie będzie ich bezpośrednio w Pleasant Park.

Nie trzeba też martwić się tym, że ktoś nas zabije i stracimy możliwość wysłuchania koncertu. Epic Games włączy na ten czas respawny graczy. Gdy zginiemy z ręki innego gracza, po chwili się odrodzimy i będziemy mogli nadal brać udział w zabawie.

To jeszcze nie wszystkie atrakcje. Producenci przygotowują okolicznościowe pakiety do pobrania. Z przecieku wynika, że znajdą się w nich spraje, kilofy do zbierania surowców oraz skórki DJ Marshmello. Ceny poszczególnych elementów nie zostały jeszcze ujawnione.

Fortnite

Źródło: Variety.com

You may also like...