Samsung Galaxy A8+ 2018 otrzymał aktualizację do Androida 9.0 Pie

Samsung rozszerza liczbę modeli posiadających Androida 9.0 Pie. Producent udostępnił go tym razem dla Galaxy A8+ 2018, wprowadzonego do sprzedaży w grudniu 2017 roku.

Samsung najpierw rozpoczął udostępnianie Androida 9.0 Pie od flagowych modeli, które aktualizację otrzymały w pierwszej kolejności. Teraz jednak koreańska marka dostarcza ją również urządzeniom, które są już obecne na rynku od pewnego czasu, a ich użytkownicy z utęsknieniem jej oczekują.

Kolejnym urządzeniem, które otrzymało nowy system jest Samsung Galaxy A8+ 2018, którego debiut odbył się w grudniu 2017 roku. Produkt otrzymał nową aktualizację systemową włącznie z lutową poprawką bezpieczeństwa. Zawiera ona łącznie kilkanaście łatek zabezpieczających Androida oraz przeznaczonych dla samego smartfona, które usprawniają jego działanie.

Dystrybucję oprogramowania rozpoczęto od Rosji i na razie aktualizacja jest dostępna tylko w tym kraju. Nie wiemy więc kiedy będzie ją można pobrać także w innych państwach, więc musimy po prostu ręcznie sprawdzać to w ustawieniach telefonu.

W niedalekiej przyszłości aktualizację powinien otrzymać również model Galaxy A7 2018, który jest częścią firmowego programu beta testów Androida Pie.

Galaxy A8

Źródło: Gsmarena.com

You may also like...