Fortnite umożliwi większą personalizację wyglądu postaci

Epic Games wprowadzi do Fortnite kolejną funkcję, która spodoba się graczom. Umożliwi bowiem ozdabianie teksturami strojów postaci, tak jak obecnie ozdabia się bronie i pojazdy.

Epic Games nieustannie dba o to, aby obecna na rynku od kilku lat gra Fortnite, wciąż cieszyła się sporą popularnością. Twórcy ciągle pracują nad nowymi pomysłami, które podnoszą atrakcyjność strzelanki i sprawiają, że fani nadal chcą się nią bawić. Firma właśnie podzieliła się informacją o kolejnym pomyśle, który zwiększy różnorodność wyglądu kontrolowanych przez graczy postaci.

Epic zapowiedział bowiem stroje dla bohaterów, których tekstury będzie można zmieniać, podobnie jak obecnie robi się to z bronią oraz pojazdami. Nowa możliwość dotyczyć ma również kilofów oraz plecaków noszonych przez postacie.

Zanim jednak ucieszycie się z nowej możliwości, muszę nieco ostudzić Wasz entuzjazm. Nie da się bowiem zmienić tekstur w strojach, które już posiadacie. Epic Games wprowadzi bowiem do sklepu w grze zupełnie nowe stroje obsługujące zapowiedzianą opcję. Będzie je można kupić, a następnie zmienić wygląd za pomocą istniejących wrapsów.

Możliwe będzie więc nałożenie na kurtkę dokładnie tej samej grafiki, którą wcześniej ozdobiliśmy broń oraz pojazd. Oczywiście da się także nałożyć zupełnie inne tekstury na strój, plecak, a także kilof, aby w ten sposób nieco zróżnicować wygląd bohatera.

Fortnite

Źródło

You may also like...