FreeStereo Twins – funkcjonalne słuchawki bezprzewodowe

Hama oferuje nowe słuchawki bezprzewodowe FreeStereo Twins. Produkt sprawdzi się jako samochodowy zestaw głośnomówiący i do słuchania muzyki lub audiobooków.

Wielu z nas lubi słuchać muzyki podczas spacerów, czy też biegania, więc potrzebuje odpowiedniego sprzętu. Chodzi oczywiście słuchawki, które nie tylko zapewnić dobrą jakość muzyki, ale też nie wypadną z uszu podczas ruchu.

Jednym z ciekawszych produktów na polskim rynku jest FreeStereo Twins, firmy Hama. To słuchawki w pełni bezprzewodowe. Nie są połączone żadnym kablem czy pałąkiem, co gwarantuje najwyższy komfort i swobodę ruchów. Innymi słowy koniec z plączącymi się kablami oraz ryzykiem, że przypadkiem zaczepimy o niego dłonią.

Słuchawki posiadają Bluetooth 4.1, zapewniający komunikację ze sprzętem mobilnym, ale nie tylko. Współpracują też z tabletami, komputerami, sprzętem hi-fi oraz telewizorami. Natomiast wbudowany mikron umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych.

Producent zadbał też o komfort użytkowania. W zestawie dostajemy 3 zestawy gąbek i 3 uchwyty do uszu o różnej wielkości. Pozwala to łatwo dopasować słuchawki do indywidualnych cech. Pomaga w tym również plastyczna forma poduszek słuchawkowych Comply Sport+, umożliwiając dokładne dopasowanie ich do kształtu ucha.

Słuchawki bezprzewodowe zasilane są oczywiście baterią. W tym wypadku są dwie. Jedna wbudowana w FreeStereo Twins, zapewnia do 8 godzin słuchania muzyki 2 godzin rozmów przez telefon. Druga bateria jest w etui i pozwala naładować słuchawki aż czterokrotnie.

Słuchawki bezprzewodowe FreeStereo Twins są oczywiście odporne na pot i deszcz, a oferowane są w cenie 499 zł. Więcej informacji znaleźć można na stronie firmy Hama.

słuchawki bezprzewodowe

Źródło: Informacja prasowa

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *