Funkcjonalna szczoteczka do zębów od Panasonica

Każdy kto dba o swe uzębienie wie doskonale, że najlepsze efekty uzyskuje się korzystając z elektrycznych szczoteczek, które dzięki wibracjom znacznie lepiej czyszczą zęby.

Firma Panasonic już w maju wprowadzi do sprzedaży Dorutsu EW-DL32, najnowszy model szczoteczki elektrycznej, wyposażonej w system sonicznych wibracji. Szczoteczka posiada trzy różne głowice, w tym także do usuwania przebarwień, a czyści nasze uzębienie za pomocą 31,000 ultradźwiękowych drgań na minutę.

Przebarwień z zębów, pozbędziemy się dzięki końcówce z diamentowym elementem, która dotrze tam, gdzie włosie zwykłej szczoteczki nie ma szans. Mamy także specjalną końcówkę służącą do czyszczenia języka.

Dorutsu EW-DL32 może działać w trzech różnych trybach, a ładowanie szczoteczki odbywa się poprzez umieszczenie jej w specjalnej bazie. Proces ten trwa około 90 minut, a w pełni naładowana bateria zapewni aż 17 godzin pracy.

Cena tej elektrycznej szczoteczki została ustalona na 194 dolary. Może to się wydać ceną wygórowaną, ale trzeba pamiętać, że dbanie o zęby będzie procentować na starość.

Źródło: Panasonic.jp

You may also like...