Smartfony z serii Galaxy A dostaną więcej pamięci

Według najnowszych doniesień, trzy nowe smartfony Samsunga z rodziny Galaxy A dostaną aż 64 GB pamięci flash. Ta zmiana dotyczy modeli A11, A31 oraz A41.

Wprowadzona na rynek przez Samsunga seria Galaxy A, okazała się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Koreańskiemu koncernowi udało się bowiem stworzyć sprzęt, który doskonale wpisuje się w potrzeby jego klientów. W tej rodzinie można bowiem dostać nie tylko modele budżetowe, ale też bardzo wydajne, które wyposażeniem niewiele ustępują flagowcom. W dodatku seria A jest dla koncernu poligonem doświadczalnym do wprowadzania nowych rozwiązań, więc sprzęt jest szczególnie atrakcyjny.

Producent chce jeszcze bardziej tę atrakcyjność podnieść, więc najnowsze modele z najniższej półki zamierza wzbogacić o więcej pamięci użytkowej. Według ostatnich doniesień, A11, A31 oraz A41 o oznaczeniach modelowych SM-A115X, SM-A315X i SM-A415X, dostaną 64 GB pamięci flash.

To dwukrotnie więcej od poprzedniej generacji, co oczywiście powinno spodobać się ich przyszłym nabywcom. Pozwoli to zainstalować w telefonie więcej aplikacji oraz umożliwi przechowanie dodatkowych zdjęć i filmów. Oczywiście zawsze można skorzystać z karty microSD, ale pamięć w telefonie jest wygodniejsza.

Nowe smartfony z serii Galaxy A pojawią się w sprzedaży na początku przyszłego roku. Na razie nie znamy ich dokładnej specyfikacji oraz ceny, ale niewykluczone, że Samsung ujawni te informacje już wkrótce.

Galaxy A

Źródło

You may also like...