Aukey DH-C49 ułatwi korzystanie z telefonu w aucie

Jeśli często jeździcie autem, przyda się Wam Aukey DH-C49. To magnetyczny uchwyt do smartfona, oferujący aż 360-stopniowy zakres ruchu, ułatwiający ustawienie sprzętu.

W dzisiejszych czasach jazda autem bez smartfona. Te kieszonkowe urządzenia nie tylko umilą podróż muzyką, ale też doprowadzą do celu za pomocą nawigacji. Kierowca może też wykorzystywać je do prowadzenia rozmów ze znajomymi lub rodziną.

Oczywiście, by móc korzystać z telefonu, musimy go najpierw zamocować w aucie i to najlepiej w taki sposób, by nie stanowił zagrożenia podczas hamowania. Na rynku dostępnych jest sporo uchwytów, ale jeśli nie chcecie dziurawić deski rozdzielczej naszego pojazdu, ciekawą propozycją może być Aukey DH-C49.

uchwyt do smartfona

To gadżet wyposażony w magnetyczny uchwyt, co czyni go lżejszym i bardziej funkcjonalnym od innych tego typu produktów. Podstawka oferuje 360-stopniowy zakres ruchu, co w połączeniu z regulowanym ramieniem pozwala ustawić telefon praktycznie pod dowolnym kątem. Nie musimy też dziurawić deski, gdyż podstawkę z magnesem mocuje się na przyssawkę, więc można ją łatwo zdemontować. Natomiast cztery silne magnesy utrzymują całość w miejscu.

uchwyt do smartfona

Uchwyt do smartfona jest kompatybilny z wieloma modelami smartfonów. Współpracuje z iPhonem 11 Pro Max, Samsungiem Galaxy S10+, Google Pixel 3 XL oraz innymi. Produkt dostaniecie już za 26,56 funtów, a więc tani nie jest. Ale można go używać nie tylko w samochodzie, ale też w domu, jako stylową podstawkę pod telefon.

Źródło

You may also like...