Kolejne szczegóły techniczne Galaxy A50 ujrzały światło dzienne

FCC ujawniło kolejne informacje dotyczące najnowszego smartfona Galaxy A50, którego przygotowuje Samsung. Poznaliśmy jego wymiary i częściową specyfikację.

W zeszłym roku Samsung wprowadził w życie nową strategię marketingową. Firma zdecydowała, że korzystne dla jej interesów będzie skupienie się głównie na smartfonach ze średniej półki. Jednym z kolejnych modeli należących do tej kategorii cenowej, który niebawem pojawi się na sklepowych półkach, jest Galaxy A50.

Dzięki dokumentom FCC, w której smartfon przechodzi obecnie proces przyznawania certyfikatu, poznaliśmy część jego szczegółów technicznych. Z informacji wynika, że wymiary obudowy telefonu wyniosą 158.5 x 74.5 mm. Jego wyświetlacz będzie natomiast miał 6,22″, zaś w jego górnej części znajdzie się niewielki notch w kształcie kropli wody. Dokumenty wspominają także o systemach łączności Wi-Fi a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0 LE, ANT+ i LTE oraz szybkiej ładowarce.

Z wcześniejszych przecieków wiemy natomiast, że Galaxy A50 otrzyma potrójną tylną kamerę z 24 MP głównym sensorem. A pod jego maską będzie pracował procesor Exynos 9610 z 6 GB RAM. Jego bateria zaoferuje natomiast całkiem przyzwoitą pojemność 4000 mAh, co powinno wystarczyć na co najmniej kilkanaście godzin pracy na jednym ładowaniu.

Samsung nie ujawnił na razie kiedy Galaxy A50 trafi do sprzedaży, ale zbliżające się targi MWC 2019 powinni przynieść odpowiedź na to pytanie.

Galaxy A50

Źródło: Fccid.io

You may also like...