Prasowe rendery prezentują wygląd modelu Sony Xperia XA3 Ultra

Zaprezentowane w sieci rendery Sony Xperia XA3 Ultra, prezentują wygląd telefonu. Możemy na nich zobaczyć niezwykły wyświetlacz, który otrzyma ten model.

Za kilka dni w Barcelonie rozpoczną się targi MWC 2019, na których zjawi się również Sony Mobile. Japoński koncern zaprezentuje tam parę produktów, ale jednym z najciekawszych może być Xperia XA3. Sprzęt jest bardzo interesujący ze względu na kinowe proporcje ekranu 21:9, które są bardzo nietypowe w przypadku urządzeń mobilnych. Taki wyświetlacz sprawia bowiem, że telefon jest bardzo smukły i wysoki.

Wspomniany smartfon mieliśmy już okazję zobaczyć na zdjęciach, a teraz pora na jego większego brata, czyli model Xperia XA3 Ultra. Witryna Winfuture zaprezentowała właśnie jego najnowsze prasowe rendery, prezentujące produkt w pełnej okazałości. Podobnie jak w przypadku mniejszego modelu, tu również mamy wyświetlacz 21:9, który ma jednak aż 6,5″ (standardowy model ma 5,9″).

Ekran otaczają bardzo wąskie ramki, co nadaje mu nowoczesnej stylistyki. W górnej ramce mieści się głośnik, sensor zbliżeniowy, a także przednia kamera do selfie o nieznanych aktualnie parametrach. Tylna kamera zaoferuje jedynie dwa sensory. Jeden z nich ma być głównym, natomiast drugi posłuży do rejestrowania głębi oraz wykonywania zdjęć z efektem bokeh.

Xperia XA3 Ultra dostanie ten sam procesor Snapdragon 660 co mniejszy model, za to będzie miała aż 6 GB RAM. 64 GB pamięci użytkowej będzie można rozszerzyć kartą microSD, zaś bateria 4000 mAh wystarczy na wiele godzin użytkowania.

Smartfon będzie dostępny w kolorze czarnym i niebieskim. Jego cena na chwilę obecną nie jest jeszcze znana.

Xperia XA3 Ultra

Xperia XA3 Ultra

Źródło: Winfuture.de

You may also like...