Nowe bezprzewodowe słuchawki Samsunga posiadają mniejszą baterię

Poznaliśmy kilka szczegółów technicznych słuchawek Galaxy Buds, które Samsung dołoży do Galaxy S10. Nowy sprzęt będzie miał mniejszą baterię, ale za to otrzyma więcej wbudowanej pamięci flash.

W przeszłości Samsung oferowało swe swymi flagowymi smartfonami wysokiej klasy słuchawki, zapewniające doskonałe brzmienie. Galaxy S10 nie będzie pod tym względem wyjątkiem i również dostanie niezłe słuchawki. Wiemy już, że będzie to nowy model Galaxy Buds, a dzięki przeciekom poznaliśmy kilka jego szczegółów technicznych.

Pierwszym szczegółem jest pojemność baterii, która dla niektórych może okazać się rozczarowująca. Same słuchawki posiadają bowiem akumulator 58 mAh, a dodatkową baterię o pojemności 252 mAh mamy w futerale. To nie jest zbyt wiele, gdyż poprzedni model miał w tej materii więcej do zaoferowania. Dla porównania Gear IconX 2018 miały 82 mAh baterię, zaś akumulator w etui oferował 340 mAh. Jak widać bateria będzie znacznie mniejsza, co może odbić się na długości czasu działania sprzętu.

Słuchawki wyposażone w technologię Bluetooth 5.0, będą miały obudowę odporną na pot, więc świetnie sprawdzą się podczas ćwiczeń na siłowni lub biegania. Dobrą wiadomością jest również 8 GB wbudowanej pamięci flash, dzięki której możemy słuchać na nich muzyki bez pośrednictwa smartfona. Według producenta, pamięci wystarczy do zapisania około 2000 piosenek.

Słuchawki bezprzewodowe Galaxy Buds będą dodawane do Galaxy S10 w przedsprzedażowej ofercie. Oczywiście będziemy je mogli kupić oddzielnie. Ich sprzedaż rozpocznie się równocześnie z rynkowym debiutem nowego flagowca.

Galaxy Buds

Źródło: Sammobile.com

You may also like...