Znamy specyfikację słuchawek Realme Buds Air Neo

Realme przygotowuje kolejne słuchawki bezprzewodowe. Model Realme Buds Air Neo będzie działał 17 godzin na jednym ładowaniu i otrzyma 13 mm przetworniki.

Producenci smartfonów wprowadzają na rynek coraz więcej modeli w pełni bezprzewodowych słuchawek. Wczoraj informowałem, że firma OnePlus pracuje nad własnymi słuchawkami, które w sprzedaży mają pojawić się w lipcu. Taki sprzęt oferuje również firma Realme, która od pewnego czasu pracuje nad nowym modelem. Teraz poznaliśmy jego specyfikację oraz wygląd.

Realme Buds Air Neo

Słuchawki nazywają się Realme Buds Air Neo i będą nawiązywały do poprzedniego modelu Buds Air, od którego zaczerpną podzespoły. Otrzymają więc procesor R1, łączność w technologii Bluetooth 5.0 oraz 13 mm przetworniki. Będzie też tryb Realme Gaming Mode, który zapewni mniejsze opóźnienia w transmisji dźwięku przydatne podczas grania.

Atutem nowego produktu na pewno będzie czas pracy. Według przecieków, na jednym ładowaniu słuchawki będą działały przez imponujące 17 godzin. Jak na tego typu sprzęt, jest to bardzo dobry wynik.

Realme Buds Air Neo

Teraz czekamy tylko na oficjalną zapowiedź słuchawek, byśmy mogli poznać ich cenę. Ich prezentacja odbędzie się już 25 maja.

Źródło

You may also like...