Nokia 6.3 będzie mocniejsza niż planowano

Przecieki ujawniają kolejne szczegóły specyfikacji modelu Nokia 6.3. Według nich smartfon dostanie Snapdragona 730 oraz poczwórny aparat tylny.

Firma HMD Global niebawem rozszerzy ofertę smartfonów Nokia o kolejny sprzęt, należący do średniej półki. Fiński producent przygotowuje nam model Nokia 6.3, którego specyfikację techniczną zaczynamy coraz lepiej poznawać.

Najnowsze przecieki ujawniają nam co będzie sercem tego sprzętu. Początkowo sugerowano, iż smartfon dostanie procesor z serii Snapdragon 67x, ale według najnowszych informacji będzie to jednostka Snapdragon 730.

Źródło zdradza też kilka nowych informacji dotyczących głównie aparatu. Na tylnym panelu znajdzie się poczwórny aparat, z 24 MP głównym sensorem. Będzie mu towarzyszył 12 MP sensor szerokokątny oraz 2 dwie MP matryce. Jedna z nich posłuży do zdjęć makro, zaś druga jest sensorem głębi.

W smartfonie nie zabraknie rzecz jasna czytnika odcisków palców, chroniącego go przed niepowołanym dostępem. Trudno jednak szukać go na tylnym panelu, czy też w wyświetlaczu. Producent zdecydował się bowiem na nieco inne rozwiązanie i planuje zintegrować go z włącznikiem telefonu.

Na tę chwilę to wszystkie informacje jakie posiadamy o tym modelu. Nokia 6.3 powinna pojawić się w trzecim kwartale tego roku, więc do premiery pozostało jeszcze sporo czasu. Na pewno pojawią się więc przecieki, które zdradzą nam kolejne szczegóły.

Nokia 6.3

Źródło

You may also like...