Galaxy A50s otrzymał majową poprawkę bezpieczeństwa

Samsung udostępnił majową poprawkę bezpieczeństwa kolejnemu modelowi ze średniej półki. Otrzymał ją Galaxy A50s, który wraz z nią dostał kilka nowych funkcji.

Wprawdzie dziś kończy się maj i za kilka godzin rozpocznie kolejny miesiąc, to koreański koncern wciąż udostępnia swym smartfonom majową poprawkę bezpieczeństwa. Najnowszym sprzętem który ją otrzymał, jest model Galaxy A50s.

Aktualizacja oznaczona numerem A507FNXXU4BTD3 nie tylko zapewnia poprawki oraz łatki zwiększające poziom bezpieczeństwa smartfona. Producent dołączył bowiem także aktualizację dostarczającą kilka nowych funkcji. Wśród nich jest m.in., możliwość wykorzystania lampy błyskowej podczas wykonywania zdjęć w rozdzielczości 48 MP. Według użytkowników telefonu, usprawniono również działanie czytnika odcisków palców odblokowującego telefon.

Udostępniona dziś aktualizacja na razie pojawiła się w Indiach, ale w ciągu nadchodzących tygodni powinniśmy się jej spodziewać także na pozostałych rynkach. Nie wiemy oczywiście kiedy to nastąpi, więc powinniście regularnie sprawdzać w ustawieniach telefonu, czy aktualizacja nie oczekuje już na pobranie.

Galaxy A50s

Źródło

You may also like...