Android Pie dotarł na Samsunga Galaxy A7 2018

Wydłuża się lista smartfonów Samsunga, które otrzymały Androida Pie. Kolejnym modelem z nową aktualizacją jest Galaxy A7 2018, a jej dystrybucję rozpoczęto od Rosji.

Jak to zwykle bywa, Samsung najpierw udostępnił nowy system swym najnowszym modelom flagowym. Potem jednak koreański koncern rozpoczął dystrybucję aktualizacji także dla pozostałych modeli z tej oferty. Całkiem niedawno otrzymały ją m.in., Galaxy A8 i A8+ 2018, a także Galaxy A9 2018. Teraz natomiast nadeszła pora na model Galaxy A7 2018.

Aktualizacja pojawiła się na razie w Rosji, gdyż od tego rynku producent rozpoczął jej dystrybucję. Wkrótce będzie jednak dostępna także w innych krajach. Warto więc sprawdzić telefon, ponieważ może okazać się, że oczekuje już na pobranie.

Do pobrania jest całkiem sporo danych. Aktualizacja zawiera bowiem nie tylko najnowszy interfejs One UI, ale również zbiorczy pakiet poprawek bezpieczeństwa z lutego. Warto więc pamiętać, aby do pobierania wykorzystać domowe WiFi, jeśli nie chcecie szybko wyczerpać posiadanego pakietu internetowego. Nie możemy też zapomnieć o potrzebie wcześniejszego naładowania baterii lub podpięcia telefonu do ładowarki.

Galaxy A7 2018

Źródło: Sammobile.com

You may also like...