Galaxy Buds Pro: 15 godzin grania na jednym ładowaniu

Mamy kolejne przecieki dotyczące słuchawek Samsung Galaxy Buds Pro. Wynika z nich, że na jednym ładowaniu możemy liczyć na 15 godzin słuchania muzyki i 28 godzin rozmów.

Wiemy już na pewno, że Samsung przygotowuje nam kolejne bezprzewodowe słuchawki, które oficjalnie zaprezentuje światu w przyszłym miesiącu. Do sieci już teraz wyciekają jednak szczegóły techniczne nowego produktu, zdradzające także jego funkcjonalność.

Samsung wyposaży Galaxy Buds Pro w dwudrożne przetworniki: 6,5 mm tweeter oraz 11 mm woofer i trzy mikrofony przeznaczone do rozmów oraz funkcji redukcji szumów. Ich obudowa będzie także miała certyfikat IPX7 oznaczający odporność na pył i wodę, co pozwoli bez żadnego ryzyka korzystać ze słuchawek na siłowni lub podczas deszczu.

Dwudrożne przetworniki i trzy mikrofony

Produkt dostanie również w całkiem pojemne baterie. Akumulatory zamontowane w słuchawkach zapewnią do 8 godzin słuchania muzyki oraz 4,5 godziny rozmów. Jeśli dodamy do tego powerbank w futerale, uzyskamy łącznie 15 godzin słuchania muzyki oraz 28 godzin rozmów.

Dodatkowe funkcje zapewni dedykowana aplikacja dostarczona przez producenta. Zaoferuje bowiem trzy tryby pracy, mianowicie Ambient Sound, Conversation Mode oraz Spatial Audio.

Galaxy Buds Pro

Spatial Audio to opcja dźwięku 3D przeznaczona do oglądania kompatybilnych treści wideo. Technologia działa podobnie do tej, którą znajdziemy w słuchawkach Apple AirPods Pro. Dopasowuje więc dźwięk do pozycji głowy użytkownika rejestrowanej za pomocą żyroskopu.

Pojemna bateria i kilka trybów pracy

Conversation Mode jest opcją stworzoną do prowadzenia rozmów bez wyjmowania słuchawek z uszu. Natomiast Ambient Sound pozwala słyszeć dźwięki otoczenia, dzięki czemu słuchawki nie odcinają nas całkowicie od tego co dzieje się wokół nas. Umożliwia ona również prowadzenie rozmów, automatycznie obniżając natężenie dźwięku gdy wykryje nasz głos.

Galaxy Buds Pro

Słuchawki Galaxy Buds Pro na początku będą dostępne w kolorze srebrnym, fioletowym oraz czarnym. Nie można jednak wykluczyć, że w późniejszym czasie Samsung dołoży jeszcze inne wersje kolorystyczne.

Premiera sprzętu odbędzie się w styczniu, równolegle z serią Galaxy S21. W Europie słuchawki będą kosztowały 229 euro, natomiast w USA zapłacimy za nie 199 dolarów.

Źródło

You may also like...