Samsung usprawnia istotne funkcje Galaxy Note 10

Galaxy Note 10 oaz Note 10+ otrzymały właśnie najnowszą aktualizację oprogramowania. Usprawnia m.in. działanie systemu rozpoznawania twarzy oraz nawigację za pomocą gestów.

Użytkownicy flagowych modeli Galaxy Note 10 oraz Note 10+ z pewnością spostrzegli oczekującą na pobranie aktualizację. Poprawka o numerze N97xFXXU2BTB5 jest pierwszą od czasu wypuszczenia dla tych modeli Androida 10, która wprowadza do nich kilka usprawnień. Dotychczas wspomniane telefony otrzymywały bowiem wyłącznie poprawki bezpieczeństwa, chroniące przed atakami hakerów. Tymczasem przeznaczenie tej aktualizacji jest nieco inne.

Poprawka, która najpierw pojawiła się w Malezji, a teraz dotarła również do Niemiec, skupia się przede wszystkim na usprawnieniach działania sprzętu. Poprawia więc działanie systemu rozpoznawania twarzy, a także pełnoekranowych gestów do nawigacji. Niestety producent nie wdaje się w szczegóły, więc nie wiadomo dokładnie w jaki sposób aktualizacja usprawnia działanie tychże funkcji.

Pewnym zaskoczeniem może być fakt, że patch nie zawiera marcowej poprawki bezpieczeństwa, której można by się spodziewać. Nie można jednak wykluczyć, że na niektórych rynkach Samsung połączy ze sobą obie aktualizacje.

Jeśli posiadacie wymienione smartfony, to sprawdźcie w ustawieniach czy aktualizacja nie jest już gotowa do pobrania.

Galaxy Note 10

Źródło

You may also like...