Wrześniowa poprawka bezpieczeństwa dotarła do Samsunga Galaxy Note 10+

Właściciele Samsunga Galaxy Note 10+ mogą już pobrać wrześniową poprawkę bezpieczeństwa. Poprawia ona również jakość dźwięku na słuchawkach.

Choć Samsung Galaxy Note10+ pojawił się na sklepowych półkach stosunkowo niedawno, to producent już udostępnił jego użytkownikom dwie aktualizacje. Kolejna ukazała się na początku bieżącego miesiąca i wprowadza kilka poprawek, podnosząc m.in., stabilność połączeń.

Teraz koreański koncern udostępnił temu modelowi znacznie większy patch, zawierający wrześniową aktualizację bezpieczeństwa. Aktualizacja waży około 157 MB i przynosi ze sobą kilka najnowszych łatek zarówno do Androida, jak i firmowego oprogramowania producenta.

To jednak nie wszystko co dostarcza. Znajdziemy w niej również aktualizację podnoszącą jakość dźwięku podczas korzystania z przewodowych słuchawek. Najwyraźniej nie była zbyt wysoka, więc producent postanowił rozwiązać ten problem, by uniknąć skarg ze strony użytkowników.

Dodam jeszcze, że dystrybucję poprawki rozpoczęto od Indii. Zanim więc trafi na zachodnie rynki, w tym także do Polski, minie zapewne kilka dni. Warto też nie czekać na pojawienie się na ekranie oficjalnego komunikatu o dostępności łatki. Czasem nie jest on dostępny, więc lepiej samodzielnie sprawdzać dostępność aktualizacji w ustawieniach swego telefonu.

Galaxy Note 10+

Źródło

You may also like...