Ekran w Galaxy Note 10 będzie największym ze wszystkich smartfonów Samsunga

Najnowsze przecieki sugerują, że Galaxy Note 10 może mieć największy ekran ze wszystkich smartfonów Samsunga. Wyświetlacz zaoferuje przekątną aż 6,75-cala.

Na pewno zauważyliście, że w ostatnim czasie rozmiary wyświetlaczy smartfonów znacznie urosły. Duże ekrany spotykane są już w praktycznie wszystkich mo0delach, od budżetowców, po flagowce i często przekraczają już 6-cali. Również Samsung zaczyna powiększać wyświetlacze w swym sprzęcie w modelu Galaxy Note 10 może pójść naprawdę daleko.

Znane źródło przecieków Ice Universe na swym Twitterze twierdzi bowiem, że nowy flagowiec dostanie ekran o przekątnej aż 6,75″. Będzie więc znacznie większy nie tylko od Galaxy S10+ (zwany również Galaxy S10 Edge), który otrzyma ponoć 6,44″, ale również od Galaxy S10 5G. Ten ostatni rzekomo dostanie wyświetlacz o przekątnej 6,66-cala.

Pamiętajmy, że są to wyłącznie niepotwierdzone przecieki, które mogą, lecz wcale nie muszą się sprawdzić. Z drugiej jednak strony, obecnie duże ekrany są popularne. Podnoszą bowiem komfort pracy z takim telefonem, ułatwiając korzystanie z aplikacji biurowych, ale również oglądanie filmów, czy też używanie nawigacji GPS. Zainstalowanie takiego wyświetlacza z pewnością podniosłoby atrakcyjność nowego sprzętu.

Niestety zapewne także jego cenę, ale to jest raczej nieuniknione. Szczególnie jeśli producent wpakuje do Galaxy Note 10 również mocny procesor i dużą ilość pamięci RAM.

Galaxy Note 10

Źródło: Twitter.com

You may also like...