Galaxy Note 7 z tym samym procesorem co Galaxy S7?

Premiera Galaxy Note 7 wprawdzie odbędzie się już jutro, ale wciąż pojawiają się kolejne doniesienia na jego temat. Najnowsze jest dość niepokojące, gdyż sugeruje, że smartfon dostanie ten sam procesor jak Galaxy S7.

Galaxy Note 7, w zależności od wersji będzie oferował swym dwa rodzaje procesorów. Wersja amerykańska oraz chińska posiadać mają Snapdragona 823, natomiast europejska dostanie Exynosa.Wcześniejsze doniesienia sugerowały, że w Galaxy Note 7 znajdzie się Exynos 8893, czyli podrasowana wersja Exynosa 8890, jednak najnowsze wieści wskazują, że nowy smartfon dostanie Exynosa 8890, czyli ten sam procesor taktowany zegarem 2,3 GHz, który pracuje w europejskiej wersji Galaxy S7.

Nieoficjalnie mówi się też, że doniesienia o 6 GB RAM również okazały się nieprawdziwe i Samsung pozostanie przy 4 GB. Przednia i tylna kamera również mają być takie same co w S7, a ponadto pomożemy liczyć na baterię 3500 mAh oraz port USB-C. Pamiętajmy jednak, że to tylko spekulacje i oficjalną specyfikację techniczną poznamy już jutro.

Źródło: Winfuture.deYou may also like...